Doradztwo

Wsparcie rozwoju firm produkcyjnych, usługowych, szpitali i urzędów

Zwiększenie efektywności procesów, eliminacja wąskich gardeł. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów procesowych, poprawa jakości, wdrożenie narzędzi Lean to najczęstsze problemy naszych klientów.

Pierwszy krok do rozwoju organizacji to diagnoza potrzeb klienta i opracowanie planu wdrożeniowego. 

Zajmujemy się realizacją projektów podnoszących efektywność procesów w firmach produkcyjnych, usługowych, a także szpitalach i jednostkach administracji państwowej.

Każdy realizowany przez nas projekt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Dobór narzędzi i odpowiedniego zespołu trenerów i konsultantów to podstawa do skutecznego wdrożenia.

Dominika Szymańska

Ekspert TWI, Trener

Wykształcenie i certyfikacje:

Psychologia, Uniwersytet Warszawski

Certyfikat Trenera Biznesu wydany przez INTRĘ, Warszawa

Certyfikaty Training Within Industry: Job Instruction I oraz II stopień trenerski, Job Relations I stopień trenerski, Job Methods I stopień trenerski, we wszystkich modułach stopień coacha, wydane przez TWI Institute USA

Certyfikat Cultural Detective – pracy ze zmianą międzykulturową, wydany przez George Simonsa, Cultural Detective

Doświadczenie zawodowe:

Trenerskie:
Od 2008 roku prowadzi szkolenia w obszarach:
- Training Within Industry
- Zarządzanie na różnych szczeblach organizacji – od niższego do top managementu (kultura firmy, zarządzanie zmianą, przywództwo, komunikacja)
- Zarządzanie różnorodnością (diversity management) oraz komunikacja międzykulturowa, praca z konfliktem międzykulturowym, przenoszenie biznezu z jednej kultury do drugiej (np. produkcja przenosi się z Niemiec do Polski)
- W latach 2011-2014 trener Instytutu Rozwoju Biznesu oraz Naczelnej Izby Lekarskiej
- W latach 2010-2014 główny trener Parkinson’s Disease Summer School

Consulting:
Od 2015 Konsultantka DMC Management Consulting oraz Trenerka TWI Insitute Poland W latach 2008-2015 prowadziła międzynarodowe projekty consultingowe w Europie, Kanadzie, USA w branży: farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, usług, automotive, medycznej.

Obszary działania:

Training Within Industry

Zarządzanie na różnych szczeblach organizacji – od niższego do top managementu (kultura firmy, zarządzanie zmianą, przywództwo, komunikacja)

Zarządzanie różnorodnością (diversity management) oraz komunikacja międzykulturowa, praca z konfliktem międzykulturowym, przenoszenie biznezu z jednej kultury do drugiej (np. produkcja przenosi się z Niemiec do Polski)

Specjalizujemy się w:

Analizie efektywności
procesów

Szkoleniach dedykowanych
Lean i Six Sigma

Realizacji projektów doskonalących

Rozwijaniu
Liderów Zmian

Coachingu biznesowym

Case Study

Opisy wdrożeń narzędzi Lean Management

Na niniejszej podstronie zamieszczać będziemy opisy wdrożeń narzędzi Lean u naszych klientów. Zapraszamy do lektury już niebawem.

Perfectus Group Sp. z o.o.

ul. Wyspiańskiego 10/5
60-749 Poznań
tel. +48 609 034 560
e-mail: kontakt@perfectusgroup.pl

Zapytaj o ofertę